Фустан - код 117 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37689-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3233 - црна
  Маица - код 3233 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 33799 - 2 - бело
  Маица - код 33799 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Свободна дамска тениска в тъмносиньо - код 2389
  Маица - код 2389
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в цвят пудра - код 45288
  Комплет - код 45288 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамско боди в бяло с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - 1 - бела
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комплет - код 2700 - небесно сина
  Комплет - код 2700 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Топ - код 5610 - кремова
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Спортно долнище в два цвята - код 3155 - 2
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 2 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски гащеризон по тялото в кафяво - код 4199
  Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дънкови панталонки в сиво - код 2448
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71