Фустан - код 117 - 3 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
37683-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Панталони - код 6967 - окер
  Панталони - код 6967 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Џемпер - код 5966 - пудра
  Џемпер - код 5966 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Комбинезон - код 204 - розова
  Комбинезон - код 204 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71
 6. Тренерки - код 9272 - 1
  Тренерки - код 9272 - 1
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 7. Блуза - код 0307 - црна
  Блуза - код 0307 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фармерки - код 3531 - небесно сина
  Фармерки - код 3531 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 6392 - бела
  Блуза - код 6392 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Фустан - код 976 - путер зелена
  Фустан - код 976 - путер зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71