Фустан - код 117 - 4 - црвена

Нема на залиха
SKU
37686-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 4315 - 1
  Јакна - код 4315 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Тренерки - код 2167 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2167 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Фустан - код 5964 - црвена
  Фустан - код 5964 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Блуза - код 6366 - 5 - шарена
  Блуза - код 6366 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 8887 - 2
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 6. Фустан - код 8987 - кафеава
  Фустан - код 8987 - кафеава
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Бяла дамска тениска с принт - код 11807
  Маица - код 11807 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Бяла тениска с принт - код 2929
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 5582 - розова
  Блуза - код 5582 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71