Фустан - код 117 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
37685-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 5664 - бело
  Панталони - код 5664 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Свободна дамска туника с надпис в черно - код 5083
  Туника - код 5083 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Дамска риза къс ръкав с къдрици в черно - код 4136
  Кошула - код 4136 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 2960 - црна
  Фустан - код 2960 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Сако - код 5212 - небесно сина
  Сако - код 5212 - небесно сина
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 6. Свободна дамска туника в светлосиньо - код 0411
  Туника - код 0411
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Блуза - код 11638
  Блуза - код 11638
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 4229 - розова
  Блуза - код 4229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71