Фустан - код 118 - 1 - розова

Нема на залиха
SKU
37740-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 928 - бело
  Фустан - код 928 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Туника - код 143 - сиво
  Туника - код 143 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 145 - путер зелена
  Блуза - код 145 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 1230 - темно сина
  Фустан - код 1230 - темно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Комбинезон - код 0499 - бело
  Комбинезон - код 0499 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 0589 - бело
  Маица - код 0589 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Панталони - код 3062 - путер зелена
  Панталони - код 3062 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 8171
  Фустан - код 8171
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71