Фустан - код 118 - 2 - сина

Нема на залиха
SKU
37737-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 1713 - 2 - црна
  Јакна - код 1713 - 2 - црна
  Најниско MKD 3.712,00 Регуларна цена MKD 4.292,00
 2. Кардиган - код 2124 - зелена
  Кардиган - код 2124 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 165 - црна
  Фустан - код 165 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кошула - код 857 - црна
  Кошула - код 857 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Панталони - код 9504 - 1 - црна
  Панталони - код 9504 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 419 - окер
  Блуза - код 419 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 6568 - зелена
  Блуза - код 6568 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71