Фустан - код 118 - 3 - црвена

Нема на залиха
SKU
37724-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1156 - циклама
  Фустан - код 1156 - циклама
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Комплет - код 5533 - зелена
  Комплет - код 5533 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Комплет - код 3349 - путер зелена
  Комплет - код 3349 - путер зелена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Фустан - код 7470 - небесно сина
  Фустан - код 7470 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Тренерки - код 147 - циклама
  Тренерки - код 147 - циклама
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 6. Сако - код 2911 - окер
  Сако - код 2911 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 1105 - виолетова
  Фустан - код 1105 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 901 - кафеава
  Блуза - код 901 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 9906 - кафеава
  Блуза - код 9906 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71