Фустан - код 118 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
37743-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8366 - 2 - шарена
  Фустан - код 8366 - 2 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Маица - код 3583 - бела
  Маица - код 3583 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Сукња - код 3435 - црна
  Сукња - код 3435 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Фустан - код 1197 - окер
  Фустан - код 1197 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 3060 - 3 - шарена
  Фустан - код 3060 - 3 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Фустан - код 6681 - црвена
  Фустан - код 6681 - црвена
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 4849 - црна
  Фустан - код 4849 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Блуза - код 952 - бело
  Блуза - код 952 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Код 8778
  Код 8778
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Топ - код 3331 - бело
  Топ - код 3331 - бело
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71