Фустан - код 119 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37698-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 4569 - зелена
  Сако - код 4569 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Јакна - код 8686 - црвена
  Јакна - код 8686 - црвена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Фустан - код 1718 - путер зелена
  Фустан - код 1718 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Кардиган - код 1594 - црна
  Кардиган - код 1594 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 4417 - црна
  Блуза - код 4417 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 7712 - 1 - шарена
  Фустан - код 7712 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 6622 - бело
  Фустан - код 6622 - бело
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Блуза - код 0509
  Блуза - код 0509
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 3234 - сиво
  Блуза - код 3234 - сиво
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 10. Фустан - код 4489 - 3 - бело
  Фустан - код 4489 - 3 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71