Фустан - код 119 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37701-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 2523 - 1
  Фармерки - код 2523 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 1560
  Маица - код 1560
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Јакна - код 2081 - црна
  Јакна - код 2081 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Маица - код 4360 - бела
  Маица - код 4360 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска риза къс ръкав с къдрици в тъмносиньо - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 4445 - зелена
  Блуза - код 4445 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 6231 - црвена
  Фустан - код 6231 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 6267 - 2 - црна
  Маица - код 6267 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71