Фустан - код 119 - 3 - сина

Нема на залиха
SKU
37692-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 4767 - сиво
  Палто - код 4767 - сиво
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Блуза - код 2666 - кафеава
  Блуза - код 2666 - кафеава
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Маица - код 3567 - црвена
  Маица - код 3567 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 5090 - виолетова
  Фустан - код 5090 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 8877 - 3 - шарена
  Фустан - код 8877 - 3 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 7. Фустан - код 133 - жолта
  Фустан - код 133 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фармерки - код 6721 - сина
  Фармерки - код 6721 - сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 9. Блуза - код 076 - сиво
  Блуза - код 076 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Кардиган - код 4412 - бело
  Кардиган - код 4412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71