Фустан - код 119 - 4 - црвена

Нема на залиха
SKU
37695-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 3077 - златно
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 4254 - црна
  Блуза - код 4254 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Комплет - код 6163
  Комплет - код 6163
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Фустан - код 2049 - 3
  Фустан - код 2049 - 3
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 2920 - 2 - бело
  Блуза - код 2920 - 2 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 11565 - бело
  Блуза - код 11565 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дуксер - код 6269 - 8 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 8 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.262,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 9. Маица - код 0511 - црна
  Маица - код 0511 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамски топ с къдрички с паднали рамене в лилаво - код 11723
  Топ - код 11723 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71