Фустан - код 119 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
37863-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 8821 - виолетова
  Кардиган - код 8821 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1230 - црвена
  Фустан - код 1230 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Блуза - код 0009 - црвена
  Блуза - код 0009 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фармерки - код 2893 - црна
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00
 5. Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 6. Блуза - код 4175 - бело
  Блуза - код 4175 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Комплет - код 5354 - црна
  Комплет - код 5354 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 6014 - 4 - шарено
  Фустан - код 6014 - 4 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 0566 - окер
  Блуза - код 0566 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Џемпер - код 9087 - ментол
  Џемпер - код 9087 - ментол
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71