Фустан - код 129 - црна

Нема на залиха
SKU
2273
MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 7115 - 2 - црна
  Фустан - код 7115 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 6858 - 1 - црна
  Фустан - код 6858 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с остро деколте в черно - код 0589
  Маица - код 0589 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 0157 - бела
  Блуза - код 0157 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Сако - код 2900 - бело
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Топ - код 11975 - бело
  Топ - код 11975 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Маица - код 4147 - бело
  Маица - код 4147 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 4179 - бело
  Блуза - код 4179 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 8353 - црна
  Блуза - код 8353 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 1253 - црвена
  Фустан - код 1253 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71