Фустан - код 134 - линии

Нема на залиха
SKU
38717
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Линии

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 248 - 5 - шарена
  Фустан - код 248 - 5 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6309 - 3 - шарена
  Фустан - код 6309 - 3 - шарена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 9790 - 4 - шарена
  Фустан - код 9790 - 4 - шарена
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 482 - црвена
  Фустан - код 482 - црвена
  Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
 2. Блуза - код 5151 - зелена
  Блуза - код 5151 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 672 - црна
  Фустан - код 672 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 895 - црна
  Блуза - код 895 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 7071 - тиркизна
  Блуза - код 7071 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Палто - код 396 - сиво
  Палто - код 396 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Јакна - код 853 - борда
  Јакна - код 853 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Туника - код 143 - виолетова
  Туника - код 143 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 5589 - црна
  Фустан - код 5589 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 3231 - црна
  Фустан - код 3231 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71