Фустан - код 136 - портокалова

Нема на залиха
SKU
41379
ден 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Портокалова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6674 - кремова
  Блуза - код 6674 - кремова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Кардиган - код 1594 - црна
  Кардиган - код 1594 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Кошула - код 9032 - ментол
  Кошула - код 9032 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Блуза - код 280
  Блуза - код 280
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 986,00
 5. Спортски комплет - код 5350 - розова
  Спортски комплет - код 5350 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Тренерки - код 104 - бела
  Тренерки - код 104 - бела
  Special Price ден 1.305,00 Регуларна цена ден 1.885,00
 7. Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Блуза - код 2219 - црна
  Блуза - код 2219 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 4466 - шарена
  Фустан - код 4466 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Фустан - код 7356 - кафеава
  Фустан - код 7356 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71