Фустан - код 140 - бела

Нема на залиха
SKU
38120
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1389 - 2 - бела
  Фустан - код 1389 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 2409 - бело
  Фустан - код 2409 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0288 - 2 - бела
  Фустан - код 0288 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 3320 - бело
  Фустан - код 3320 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 354 - бела
  Фустан - код 354 - бела
  Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Слични производи
 1. Фустан - код 6412 - небесно сина
  Фустан - код 6412 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 5610 - бела
  Топ - код 5610 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска тениска с принт в бяло - код 4462
  Маица - код 4462 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Къс дамски топ в жълто - код 2967
  Топ - код 2967 - жолта
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 6. Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Најниско MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 7. Блуза - код 1070 - сиво
  Блуза - код 1070 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 4288 - црна
  Фустан - код 4288 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 8327 - 2 - црна
  Топ - код 8327 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 0599 - жолта
  Маица - код 0599 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71