Фустан - код 140 - црна

Нема на залиха
SKU
38246
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 7793 - црна
  Фустан - код 7793 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 6838 - црна
  Фустан - код 6838 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ рипс в червено - код 1269
  Топ - код 1269 - црвена
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Дамски топ с ефектно деколте в розово - код 1259
  Топ - код 1259 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 11937 - кремова
  Фустан - код 11937 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 12833
  Фустан - код 12833
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 1745 - светло сина
  Маица - код 1745 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 5273 - црна
  Фустан - код 5273 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 951 - 2 - бела
  Маица - код 951 - 2 - бела
  Најниско MKD 289,71
 8. Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Изчистен дамски топ в бежово - код 44833
  Топ - код 44833
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71