Фустан - код 140 - црвена

Нема на залиха
SKU
38166
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8989 - црвена
  Фустан - код 8989 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0701 - црвена
  Фустан - код 0701 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 4483 - црвена
  Фустан - код 4483 - црвена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Фустан - код 5520 - црвена
  Фустан - код 5520 - црвена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 0014 - црвена
  Фустан - код 0014 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Маица - код 690 - виолетова
  Маица - код 690 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Блуза - код 896 - розова
  Блуза - код 896 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 6457 - црвена
  Фустан - код 6457 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 0083-2 - шарена
  Фустан - код 0083-2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Кардиган - код 071 - розова
  Кардиган - код 071 - розова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Фустан - код 1517 - тиркизна
  Фустан - код 1517 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 789 - корали
  Фустан - код 789 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 1317 - окер
  Фустан - код 1317 - окер
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71