Фустан - код 147 - црна

Нема на залиха
SKU
39549
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7775 - црна
  Фустан - код 7775 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8899 - црна
  Фустан - код 8899 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 2169 - црна
  Фустан - код 2169 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 7141 - црна
  Фустан - код 7141 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11985
  Фустан - код 11985
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11881 - светло сина
  Фустан - код 11881 - светло сина
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Туника - код 4605 - бела
  Туника - код 4605 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 0890 - 1 - црна
  Фустан - код 0890 - 1 - црна
  MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 6525 - зелена
  Фустан - код 6525 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Тренерки - код 6388 - сиво
  Тренерки - код 6388 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71