Фустан - код 152 - розова

Нема на залиха
SKU
38173-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 5582
  Блуза - код 5582
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 4121 - бела
  Блуза - код 4121 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Ефектна дамска риза в червено - код 4169
  Кошула - код 4169 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 4155 - црна
  Блуза - код 4155 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Дамски топ в бежово с къдрички - код 4369
  Топ - код 4369
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 4254 - црна
  Блуза - код 4254 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 2129 - зелена
  Фустан - код 2129 - зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 625 - путер зелена
  Фустан - код 625 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71