Фустан - код 154 - 1 - црна

Нема на залиха
SKU
38181-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1254 - 2 - небесно сина
  Комплет - код 1254 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 4145 - црна
  Блуза - код 4145 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Блуза - код 1653 - 5
  Блуза - код 1653 - 5
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Блуза - код 2920 - 2 - бело
  Блуза - код 2920 - 2 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Блуза - код 11800 - бела
  Блуза - код 11800 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 6363
  Блуза - код 6363
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Фустан - код 2093 - бело
  Фустан - код 2093 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Топ - код 167 - сиво
  Топ - код 167 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71