Фустан - код 157 - 1 - шарена

Нема на залиха
SKU
41363
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9555 - 7 - шарена
  Фустан - код 9555 - 7 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Фустан - код 3292 - 5 - шарена
  Фустан - код 3292 - 5 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 7272 - 1 - шарена
  Фустан - код 7272 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9601 - кафеава
  Фустан - код 9601 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 3898 - црна
  Блуза - код 3898 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 2666 - борда
  Блуза - код 2666 - борда
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 8989 - зелена
  Фустан - код 8989 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Спортски комплет - код 183 - тиркизна
  Спортски комплет - код 183 - тиркизна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Џемпер - код 5147 - бело
  Џемпер - код 5147 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Кошула - код 5081 - бело
  Кошула - код 5081 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комбинезон - код 9911 - црна
  Комбинезон - код 9911 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 3514 - бела
  Маица - код 3514 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71