Фустан - код 188 - црна

Нема на залиха
SKU
40624
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5120 - 1 - црна
  Фустан - код 5120 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 3. Фустан - код 5888 - 1 - црна
  Фустан - код 5888 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.466,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 2. Фустан - код 9545 - тиркизна
  Фустан - код 9545 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 0258
  Фустан - код 0258
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 6365 - бело
  Блуза - код 6365 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Комбинезон - код 0048 - тиркизна
  Комбинезон - код 0048 - тиркизна
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Блуза - код 4066 - бело
  Блуза - код 4066 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фармерки - код 4215 - 2 - црна
  Фармерки - код 4215 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Блуза - код 4220 - црна
  Блуза - код 4220 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Блуза - код 6392 - црна
  Блуза - код 6392 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71