Фустан - код 214-1 - розова

Нема на залиха
SKU
38153-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2739 - црвена
  Фустан - код 2739 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 33799 - 2 - бело
  Маица - код 33799 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Тренерки - код 11625 - бело
  Тренерки - код 11625 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Топ - код 2967 - розова
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 6. Дамски свободен панталон в бяло - код 11803
  Панталони - код 11803 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 8177 - пудра
  Тренерки - код 8177 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тренерки - код 2168 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2168 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Топ - код 11963 - корали
  Топ - код 11963 - корали
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71