Фустан - код 214 - бела

Нема на залиха
SKU
38156-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 6
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамски топ рипс в оранжево с цип - код 2630
  Топ - код 2630 - портокалова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Дамско боди с ефектен принт - код 1127
  Боди - код 1127 - циклама
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамска тениска в синьо - код 6215
  Маица - код 6215 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Тренерки - код 5292
  Тренерки - код 5292
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 1
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в светлолилаво - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Тренерки - код 0934 - црна
  Тренерки - код 0934 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 4556 - 2 - бело
  Комплет - код 4556 - 2 - бело
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71