Фустан - код 216 - шарено

Нема на залиха
SKU
38221
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 90 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3635 - 5 - шарена
  Фустан - код 3635 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Слични производи
 1. Туника - код 6360 - 3 - сиво
  Туника - код 6360 - 3 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Џемпер - код 2725 - шарена
  Џемпер - код 2725 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Маица - код 3638 - бела
  Маица - код 3638 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 6801 - шарена
  Блуза - код 6801 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Елек - код 9153 - розова
  Елек - код 9153 - розова
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 7. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Тренерки - код 018 - 3 - црна
  Тренерки - код 018 - 3 - црна
  MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Блуза - код 0308 - виолетова
  Блуза - код 0308 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 4216 - црна
  Блуза - код 4216 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71