Фустан - код 228 - бела

Нема на залиха
SKU
38207
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - бело
  Фустан - код 12003 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9968 - бело
  Фустан - код 9968 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Топ - код 11963
  Топ - код 11963
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Елек - код 1308 - 1 - борда
  Елек - код 1308 - 1 - борда
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 2981 - црна
  Маица - код 2981 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Комплет - код 11988 - бело
  Комплет - код 11988 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комплет - код 2571 - 2
  Комплет - код 2571 - 2
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 1257 - црвена
  Фустан - код 1257 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Панталони - код 9406 - ментол
  Панталони - код 9406 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71