Фустан - код 244 - бело

Нема на залиха
SKU
37588
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 6838 - бело
  Фустан - код 6838 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 11881 - бело
  Фустан - код 11881 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5964 - црна
  Фустан - код 5964 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Маица - код 5398 - бело
  Маица - код 5398 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 1651
  Топ - код 1651 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Дамски топ рипс в цвят пудра - код 2502
  Топ - код 2502 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Къс дамски топ потник в бяло - код 0210
  Топ - код 0210 - 1 - бело
  Најниско MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4551
  Фармерки - код 4551 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Дамска риза в бяло - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71