Фустан - код 244 - розова

Нема на залиха
SKU
37586
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1679 - 2 - розова
  Фустан - код 1679 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 7793 - циклама
  Фустан - код 7793 - циклама
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 4535 - розова
  Фустан - код 4535 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 11922 - пудра
  Фустан - код 11922 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 8149 - розова
  Фустан - код 8149 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 8979
  Фустан - код 8979
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Елек - код 2531 - шарена
  Елек - код 2531 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамски свободен панталон в цвят капучино - код 11803
  Панталони - код 11803
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Ефирна дамска пола в бяло - код 11730
  Сукња - код 11730 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 3324 - 3
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки - код 6388
  Тренерки - код 6388
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71