Фустан - код 246 - бела

Нема на залиха
SKU
38267
ден 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 9080 - 3
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
 2. Фустан - код 835 - црвена
  Фустан - код 835 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Јакна - код 7070 - светло сина
  Јакна - код 7070 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.188,71
 5. Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Сукња - код 7451 - путер зелена
  Сукња - код 7451 - путер зелена
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 7. Фустан - код 2529 - црна
  Фустан - код 2529 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Дуксер - код 4840 - небесно сина
  Дуксер - код 4840 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Палто - код 7676 - темно сина
  Палто - код 7676 - темно сина
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 10. Блуза - код 9906 - темно сина
  Блуза - код 9906 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71