Фустан - код 250 - бела

Нема на залиха
SKU
38258
ден 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4017 - зелена
  Фустан - код 4017 - зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Кошула - код 5081 - бело
  Кошула - код 5081 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Кардиган - код 6850 - сиво
  Кардиган - код 6850 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 6182 - бело
  Блуза - код 6182 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 5. Код 517 - сина
  Код 517 - сина
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 6. Блуза - код 786 - розова
  Блуза - код 786 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Јакна - код 4033 - црна
  Јакна - код 4033 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Блуза - код 6182 - ментол
  Блуза - код 6182 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 9. Туника - код 992 - окер
  Туника - код 992 - окер
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 10. Кошула - код 8789 - капучино
  Кошула - код 8789 - капучино
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71