Фустан - код 250 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
38259
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6344 - небесно сина
  Фустан - код 6344 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1543 - темно сина
  Фустан - код 1543 - темно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 3320 - сина
  Фустан - код 3320 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 3699 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3699 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 5. Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Тениска с паднало рамо - код 624 - бяло
  Маица - код 624 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивна тениска в бяло - код 4340
  Маица - код 4340 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Спортски комплет - код 9320 - розова
  Спортски комплет - код 9320 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамска тениска в бяло с апликация - код 4374
  Маица - код 4374 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Панталони - код 8785 - 1
  Панталони - код 8785 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Тренерки - код 2350 - бело
  Тренерки - код 2350 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Хеланки - код 2142 - 2 - црна
  Хеланки - код 2142 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Тренерки - код 6936 - 2 - црна
  Тренерки - код 6936 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 4900 - бело
  Блуза - код 4900 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71