Фустан - код 305 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
39661
MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 0717 - бела
  Фустан - код 0717 - бела
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Фустан - код 2704 - бело
  Фустан - код 2704 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в зелено - код 6469
  Топ - код 6469 - 5 - зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 0307 - борда
  Блуза - код 0307 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 10122 - бела
  Фустан - код 10122 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Маица - код 4360 - црна
  Маица - код 4360 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 4802 - црна
  Фустан - код 4802 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дуксер - код 4094 - црна
  Дуксер - код 4094 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Парео - код 4970 - шарена
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 2104 - ментол
  Фустан - код 2104 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71