Фустан - код 314 - 1 - црна

Нема на залиха
SKU
915
MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Фустан - код 2473 - 2 - црна
  Фустан - код 2473 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6189 - бело
  Блуза - код 6189 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Бяла тениска с ефектен принт - код 4514
  Маица - код 4514 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска тениска в бежово с надпис - код 4318
  Маица - код 4318
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 2144 - 2
  Фустан - код 2144 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамска тениска в бяло с надпис - код 11793
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комбинезон - код 1352 - 1
  Комбинезон - код 1352 - 1
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 10. Блуза - код 5766 - црна
  Блуза - код 5766 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71