Фустан - код 314 - 2 - црна

Нема на залиха
SKU
916
ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 051 - 1 - црна
  Јакна - код 051 - 1 - црна
  Најниско ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00
 2. Фустан - код 3035 - розова
  Фустан - код 3035 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Џемпер - код 1099
  Џемпер - код 1099
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 8059 - розова
  Блуза - код 8059 - розова
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 5. Фустан - код 5513 - пудра
  Фустан - код 5513 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Палто - код 9495 - црна
  Палто - код 9495 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Кошула - код 5531 - окер
  Кошула - код 5531 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Панталони - код 2020 - капучино
  Панталони - код 2020 - капучино
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 940 - црна
  Фустан - код 940 - црна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 10. Маица - код 933 - бела
  Маица - код 933 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71