Фустан - код 314 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
917
MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна дамска туника в бяло изчистен модел - код 0420
  Туника - код 0420 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Дамска тениска с ефектен гръб в синьо - код 4515
  Маица - код 4515 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Комплет - код 2234 - небесно сина
  Комплет - код 2234 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 8520 - шарена
  Комплет - код 8520 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 6322 - кафеава
  Блуза - код 6322 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 6163
  Комплет - код 6163
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Фустан - код 2286 - црна
  Фустан - код 2286 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Блуза - код 11743 - ментол
  Блуза - код 11743 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Боди - код 2935 - светло сина
  Боди - код 2935 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Кратки панталони - код 1455 - капучино
  Кратки панталони - код 1455 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71