Фустан - код 314 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
918
MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 7115 - 2 - црна
  Фустан - код 7115 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Дамски спортен сет в бежово - код 9080
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Дамски гащеризон в червено - код 9759
  Комбинезон - код 9759 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Комплет - код 1309
  Комплет - код 1309
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Топ - код 11888 - пудра
  Топ - код 11888 - пудра
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Фустан - код 625 - светло сина
  Фустан - код 625 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 11909 - бело
  Топ - код 11909 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Спортски комплет - код 8035 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 8035 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Топ - код 11933 - црна
  Топ - код 11933 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71