Фустан - код 314 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
919
ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 6633 - зелена
  Комбинезон - код 6633 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Блуза - код 0009 - црна
  Блуза - код 0009 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Комплет - код 804 - сиво
  Комплет - код 804 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 123 - циклама
  Фустан - код 123 - циклама
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 672 - црвена
  Фустан - код 672 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 9691 - сиво
  Блуза - код 9691 - сиво
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 7. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Кошула - код 8789 - тиркизна
  Кошула - код 8789 - тиркизна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Туника - код 3975
  Туника - код 3975
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Маица - код 918 - 5 - црна
  Маица - код 918 - 5 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71