Фустан - код 329 - црна

Нема на залиха
SKU
38266
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345 - црна
  Фустан - код 2345 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2593 - црна
  Фустан - код 2593 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2578 - црна
  Фустан - код 2578 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Дамска изчистена тениска с остро деколте в бежово - код 2902
  Маица - код 2902 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дънкова къса пола в синьо - код 4310
  Сукња - код 4310 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 11808 - црна
  Фустан - код 11808 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тениска с ефектно деколте и надпис в бяло - 4257
  Маица - код 4257 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамски топ в червено с къдрички - код 4369
  Топ - код 4369 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Изчистен дамски топ в светлосиньо - код 5658
  Топ - код 5658
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Комплет - код 5069
  Комплет - код 5069
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 10. Блуза - код 7780 - црна
  Блуза - код 7780 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71