Фустан - код 329 - сиво

Нема на залиха
SKU
38265
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9075 - сиво
  Фустан - код 9075 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 6166 - сиво
  Фустан - код 6166 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2129 - сиво
  Фустан - код 2129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 9494 - темно сива
  Фустан - код 9494 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Маица - код 11793 - црна
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 5191 - кафеава
  Блуза - код 5191 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Топ - код 5658
  Топ - код 5658
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 4086 - црна
  Блуза - код 4086 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Секси дамско боди с дълъг ръкав в цвят циклама с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Тениска в черно с моден принт - код 3619
  Маица - код 3619 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 4322 - црна
  Маица - код 4322 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71