Фустан - код 332 - црна

Нема на залиха
SKU
38228
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4802 - црна
  Фустан - код 4802 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 91499 - црна
  Фустан - код 91499 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4757 - 2 - црна
  Фустан - код 4757 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2419 - црна
  Фустан - код 2419 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 9103 - црна
  Фустан - код 9103 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в цвят пудра - код 45288
  Комплет - код 45288 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 12811
  Топ - код 12811 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Комплет - код 5923
  Комплет - код 5923
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 3912 - бело
  Маица - код 3912 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Топ - код 1095 - окер
  Топ - код 1095 - окер
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Къс дамски топ потник в цвят капучино - код 2723
  Топ - код 2723 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 374 - бело
  Блуза - код 374 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71