Фустан - код 332 - розова

Нема на залиха
SKU
38230
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345 - пудра
  Фустан - код 2345 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 11808 - розова
  Фустан - код 11808 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2593 - розова
  Фустан - код 2593 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2578 - пудра
  Фустан - код 2578 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8292 - розова
  Фустан - код 8292 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 3087 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 3087 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фармерки - код 297 - сина
  Фармерки - код 297 - сина
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 4445 - небесно сина
  Блуза - код 4445 - небесно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 8484 - црвена
  Фустан - код 8484 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 1249 - црна
  Фустан - код 1249 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Фустан - код 2155 - црна
  Фустан - код 2155 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 2540 - окер
  Фустан - код 2540 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71