Фустан - код 332 - темно сина

Нема на залиха
SKU
38229
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 390 - небесно сина
  Фустан - код 390 - небесно сина
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Фустан - код 371 - небесно сина
  Фустан - код 371 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 324 - тиркизна
  Фустан - код 324 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2500 - небесно сина
  Фустан - код 2500 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8272 - темно сина
  Фустан - код 8272 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Палто - код 1500 - борда
  Палто - код 1500 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 786 - небесно сина
  Блуза - код 786 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 1317 - ментол
  Фустан - код 1317 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Сако - код 8031 - небесно сина
  Сако - код 8031 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 660 - жолта
  Фустан - код 660 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Сако - код 2900 - црна
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 956 - розова
  Фустан - код 956 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Кошула - код 6171 - розова
  Кошула - код 6171 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Јакна - код 9461 - розова
  Јакна - код 9461 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.652,71