Фустан - код 336 - бела

Нема на залиха
SKU
38260
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - бело
  Фустан - код 12003 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9968 - бело
  Фустан - код 9968 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Сукња - код 8231 - портокалова
  Сукња - код 8231 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Изчистен дамски топ в бяло - код 6855
  Изчистен дамски топ в бяло - код 6855
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 7413 - розова
  Фустан - код 7413 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Панталони - код 5130
  Панталони - код 5130
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Изчистен дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 1299
  Топ - код 1299
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Фустан - код 2739 - кремова
  Фустан - код 2739 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Спортски комплет - код 0114 - 1 - камуфлажа
  Спортски комплет - код 0114 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Топ - код 12811
  Топ - код 12811
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 2104 - небесно сина
  Фустан - код 2104 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 2473 - 1 - сиво
  Фустан - код 2473 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.174,71