Фустан - код 336 - црна

Нема на залиха
SKU
38261
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3174 - 1 - црна
  Фустан - код 3174 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0324 - 1 - црна
  Фустан - код 0324 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 2532 - 1 - црна
  Фустан - код 2532 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 1585 - 1 - црна
  Фустан - код 1585 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 2991 - црна
  Фустан - код 2991 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11615
  Блуза - код 11615
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Палто - код 1615 - 4
  Палто - код 1615 - 4
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Кокетна дамска пола на цветя - код 4851 - 1
  Сукња - код 4851 - 1 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 6369 - бела
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 2247 - виолетова
  Комплет - код 2247 - виолетова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Фустан - код 6585 - црна
  Фустан - код 6585 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Боди - код 11595 - бело
  Боди - код 11595 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Хеланки - код 2142 - 4
  Хеланки - код 2142 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Топ - код 11723 - капучино
  Топ - код 11723 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71