Фустан - код 352 - 2 - црна

Нема на залиха
SKU
39890
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2409 - црна
  Фустан - код 2409 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1366 - 1 - црна
  Фустан - код 1366 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1729 - црна
  Фустан - код 1729 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 3320 - црна
  Фустан - код 3320 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2155 - црна
  Фустан - код 2155 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамски топ с къдрички с паднали рамене в лилаво - код 11723
  Топ - код 11723 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Комплет - код 2986 - 3
  Комплет - код 2986 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Јакна - код 579 - 1 - борда
  Јакна - код 579 - 1 - борда
  Најниско MKD 1.681,71
 4. Фустан - код 11699 - црна
  Фустан - код 11699 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 394
  Блуза - код 394
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамска тениска с принт в сиво - код 6369
  Маица - код 6369 - сиво
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Сако - код 1678 - црна
  Сако - код 1678 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
 9. Фустан - код 3996 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3996 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 2.493,71
 10. Фустан - код 3456 - црна
  Фустан - код 3456 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71