Фустан - код 390 - црна

Нема на залиха
SKU
38219
ден 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3231 - небесно сина
  Фустан - код 3231 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Туника - код 992 - небесно сина
  Туника - код 992 - небесно сина
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 3. Палто - код 187 - 2 - пудра
  Палто - код 187 - 2 - пудра
  Најниско ден 2.232,71 Регуларна цена ден 2.812,71
 4. Палто - код 9595 - тиркизна
  Палто - код 9595 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 4948 - путер зелена
  Блуза - код 4948 - путер зелена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 6. Фустан - код 038 - шарена
  Фустан - код 038 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комплет - код 333 - розова
  Комплет - код 333 - розова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Кошула - код 027 - црна
  Кошула - код 027 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 0014 - бела
  Фустан - код 0014 - бела
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 7071 - црвена
  Блуза - код 7071 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71