Фустан - код 416 - бела

Нема на залиха
SKU
38234
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 395 - бело
  Фустан - код 395 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1718 - бело
  Фустан - код 1718 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 9994 - бело
  Фустан - код 9994 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 6208 - бело
  Фустан - код 6208 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 1040 - бело
  Фустан - код 1040 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Кардиган - код 4451 - жолта
  Кардиган - код 4451 - жолта
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Кошула - код 657 - жолта
  Кошула - код 657 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Палто - код 4540 - борда
  Палто - код 4540 - борда
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Фустан - код 625 - бело
  Фустан - код 625 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 919 - путер зелена
  Блуза - код 919 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Кардиган - код 6930
  Кардиган - код 6930
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Маица - код 3514 - бела
  Маица - код 3514 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Кардиган - код 4085 - окер
  Кардиган - код 4085 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 6182 - циклама
  Блуза - код 6182 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71