Фустан - код 416 - сина

Нема на залиха
SKU
38235
ден 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3033 - црна
  Фустан - код 3033 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 2. Комплет - код 752 - небесно сина
  Комплет - код 752 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 6208 - црна
  Фустан - код 6208 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 715 - темно сина
  Фустан - код 715 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Комбинезон - код 5051 - тиркизна
  Комбинезон - код 5051 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Фустан - код 547 - портокалова
  Фустан - код 547 - портокалова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 635 - зелена
  Фустан - код 635 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 0900 - путер зелена
  Фустан - код 0900 - путер зелена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Фустан - код 477 - бело
  Фустан - код 477 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71